Contactgegevens filialen

Hieronder vind je de contactgegevens per filiaal. Dit zijn filialen voor de professionele installateurs.

Als consument kan je best een afspraak maken in één van onze toonzalen. Daar helpen ze je met plezier verder.

Aarschot
Ter Heidelaan 54b
Industriezone Aarschot D124
3200 AARSCHOT
Tel. 016 57 05 20
E-mail: aarschot@lambrechts.eu  

Openingsuren
ma-do:  7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:       7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:       8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Alleur 

Avenue du Progrès 19
4432 ALLEUR
Tel. 04 247 04 08
E-mail: alleur@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    07.00u tot 18.00u
vrij:         07.00u tot 16.00u
zat:         08.00u tot 12.00u 
zondag gesloten

Bilzen
Tongersestraat 98
3740 BILZEN 
Tel. 089 75 21 04
E-mail: bilzen@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     07.00u tot 12.00u en van 12.30u tot 17.30u
vrij:           07.00u tot 12.00u en van 12.30u tot 16.00u
zat:           08.00u tot 12.00u
zondag gesloten

Bree

Industrieterrein Kanaal Noord 1437
3960 BREE
Tel. 089 47 34 37
E-mail: bree@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do      7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij           7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Diest 

Leuvensesteenweg 122
3290 DIEST
Tel. 013 35 20 30
E-mail: diest@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     08.00u tot 17.00u
vrij:           08.00u tot 16.00u
zaterdag & zondag gesloten

Genk
Taunusweg 8
3600 GENK
Tel. 089 62 03 42
E-mail: genk@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Grobbendonk    

Herentalsesteenweg 77
2280 GROBBENDONK
Tel.  014 51 00 90
E-mail: grobbendonk@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij:         7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:         8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Hannuit
Rue de Luxembourg 4 (Zoning de Hannut)
4280 HANNUIT
Tel. 019 51 91 41
E-mail: hannut@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u en  12.30u - 17.00u
vrij:          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Hasselt
G. Verwilghensingel 34
3500 HASSELT
Tel. 011 32 51 27
E-mail: hasselt@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do     7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij          7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:         9.00u - 12.00u
zondag gesloten

Leuven 

Brusselsesteenweg 44
3090 Herent
Tel. 016 22 34 62
E-mail: herent@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:     6.30u - 12u00 en 12u30 - 17.00u
vrij:           6.30u - 12u00 en 12u30 - 16.00u
zaterdag en zondag gesloten

Luik 

Blv R. Poincaré 20-24
4020 Luik
tel: 04 344 33 12
E-mail: liege@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u  en 12.30 - 17.00u
vrij:          7.00u - 12.00u  en 12.30 - 16.00u
zat:          8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Pelt

Leon Bekaertlaan 2, Nolimpark
3900 PELT
Tel. 011 54 79 28
E-mail: pelt@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:      7.30u tot 12.00u en 12.30u - 17.30u
vrij:           7.30u tot 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:           8.00u tot 12.00u
zondag gesloten

Sint-Truiden

Industriezone Schurhovenveld 5480 (Nijverheidslaan)
3800 Sint-Truiden

Tel. 011 69 39 79
E-mail: sint-truiden@lambrechts.eu

Openingsuren
Ma-do:      7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:           7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:           8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Tessenderlo

Kanaalweg 73
3980 TESSENDERLO
Tel: 013 66 16 27
E-mail: tessenderlo@lambrechts.eu

Openingsuren
ma-do:    7.00u - 12.00u en 12.30u - 18.00u
vrij:         7.00u - 12.00u en 12.30u - 16.00u
zat:         8.00u - 12.00u
zondag gesloten

Of bezoek: https://prod.lambrechtsprofessionals.eu/pagina/contact/2049